Ako sa zrodilo Kamienkové more?

Môj príbeh

Pod vznik môjho kamienkového obdobia sa podpísala náhoda. Stála som na životnej križovatke a hľadala spôsob, akým sa živiť. Niečo, čo by ma inšpirovalo a zároveň bolo prínosné pre ľudí a šetrné voči prírode. Objavila som soľné lampy a rozhodla sa, že ich budem predávať. Pri návšteve veľkoobchodu, kde som lampy prvýkrát nakúpila, ma majiteľ pozval do predajne s kameňmi, čo zásadne zmenilo smer, akým sa od toho okamihu uberal môj život.

Kamienky

Stačilo pár kamienkov, ktoré som podržala chvíľu v ruke a tieto malé krásne očarujúce polodrahokamy si ma načisto podmanili. Je to už viac ako 16 rokov a stále mám rada ich farby, lesk, tvary, vyžarovanie a neopakovateľnú krásu. Sú zdrojom potešenia, radosti a tvorenia. Vyrábam z nich hlavne náramky, náhrdelníky, náušnice, ochranné závesy do auta a občas sa čudujem, že nové nápady ešte prichádzajú.

Sortiment

K sortimentu kamenného obchodu patria aj kvalitné éterické olejeprírodná kozmetikatinktúryvonné tyčinkyčaje a predmety známe z učenia feng šuej. Do môjho obchodu chodia zvyčajne milí ľudia a mnohí hľadajú spôsob, ako získať pevné zdravie a životnú rovnováhu. Určite viete, že dosiahnutie takéhoto bodu stojí nejaké úsilie. Sama sa vzdelávam hlavne v oblasti psychosomatiky, osobnostného rozvoja, vediem ženské kruhy a vnímam život v jeho plnosti. Pokiaľ sa vezieme na rovnakej vlne a objavili ste moju stránku, VITAJTE.

Obchodík

Kamennú predajňu Kamienkové more nájdete v Prievidzi na ulici Pribinovo námestie 8. Navštíviť toto príjemné miesto sa oplatí každému, kto uprednostňuje osobný kontakt, má rád energiu kameňov a pri ich výbere sa necháva viesť intuíciou.
V príjemnej atmosfére si z veľkého množstva polodrahokamov môžete nielen vybrať. Na vaše želanie vytvoríme jedinečný osobný náramok alebo náhrdelník, poradíme pri výbere kameňov na základe numerológie a astrológie. K spokojnosti mnohých zákazníkov prispieva aj široký výber vonných tyčiniek, éterických olejov a prírodnej kozmetiky spolu s tinktúrami a sypanými čajmi. Medzi žiadané patria aj orgonity a feng šuej doplnky ako sú lotosové kvety a rôzne sošky.

Navštívte nás!

Krásne a liečivé sú nielen kamene ale aj samotná atmosféra v obchode, ktorú si mnohí radi vychutnávajú. Ste srdečne vítaní.

Kontakt