Flip book element

Drúza – celestín

14,90 

Svojimi utišujúcimi účinkami pomáha celestín schladiť príliš ohnivé emócie, prináša rovnováhu a hlboký mier, ktorý pomáha pri strese a konfliktných situáciách. Otvára nové možnosti ich riešenia jemnejšou komunikáciou. Tento kameň šťastia a vnútorného mieru pôsobí upokojujúco na srdce, stimuluje oblasť hrdla, prináša úľavu od bolesti a celkovú sviežosť. Pošleme podobný veľmi pekný kus. Rozmery cca: 60 x 45 x 35 mm, hmotnosť cca 140 g.

Kategórií:
Viac info

Prívesok – akvamarín

9,90 

Prívesok – akvamarín pripomína farbou morskú hladinu. Tento polodrahokam vnáša lúč nádeje a svetla do bolestivých období života. Mierni podráždenosť, hnev, umožňuje nadobudnúť rovnováhu. V minulosti sa mu pripisovala schopnosť  uchovania životného šťastia, používali ho liečitelia a vizionári. Svojou jemnou vibráciou prečisťuje oblasť hrdla, priaznivo vplýva na sliznice dýchacích ciest a pľúca, uvoľňuje napätie v šiji, upravuje činnosť štítnej žľazy, mierni kašeľ a astmatické záchvaty. Akvamarín je odroda berylu modrej farby. Rozmery: 28 x 14 mm, uško striebornej farby – obecný kov. Pošleme podobný, veľmi pekný kus.

Kategórií:
Viac info

Prívesok – akvamarín

14,90 

Prívesok – akvamarín pripomína farbou morskú hladinu. Tento polodrahokam vnáša lúč nádeje a svetla do bolestivých období života. Mierni podráždenosť, hnev, umožňuje nadobudnúť rovnováhu. V minulosti sa mu pripisovala schopnosť  uchovania životného šťastia, používali ho liečitelia a vizionári. Svojou jemnou vibráciou prečisťuje oblasť hrdla, priaznivo vplýva na sliznice dýchacích ciest a pľúca, uvoľňuje napätie v šiji, upravuje činnosť štítnej žľazy, mierni kašeľ a astmatické záchvaty. Akvamarín je odroda berylu modrej farby. Rozmery: 30 x 14 mm, strieborné uško Ag 925, pošleme prívesok, ktorý vidíte na obrázku.

Kategórií:
Viac info

Drúza – tangerin

15,90 

Tangerin je druh krištáľu zafarbený prímesami hematitu a limonitu do príjemnej oranžovej farby. Sviežosť, živosť, vitalita a celkové pôsobenie v úrovni nárastu energie na fyzickej úrovni pôsobia ako magnet pre zlepšenie celkového zdravia. Zároveň sa tangerin radí ku kameňom prosperity v materiálnej oblasti, štartuje procesy nových začiatkov a odvahy pri uskutočňovaní svojich zámerov. Drúza má rozmery: 6,50 x 4 x 4 cm, hmotnosť 135 g. Pošleme odfotený kus.

Kategórií:
Viac info

Drúza – tangerin

24,90 

Tangerin je druh krištáľu zafarbený prímesami hematitu a limonitu do príjemnej oranžovej farby. Sviežosť, živosť, vitalita a celkové pôsobenie v úrovni nárastu energie na fyzickej úrovni pôsobia ako magnet pre zlepšenie celkového zdravia. Zároveň sa tangerin radí ku kameňom prosperity v materiálnej oblasti, štartuje procesy nových začiatkov a odvahy pri uskutočňovaní svojich zámerov. Drúza má rozmery: 11 x 6,50 x 3 cm, hmotnosť 210 g. Pošleme odfotený kus.

Kategórií:
Viac info

Prívesok – strom života

9,90 

Prívesok – strom života má v sebe drobné úlomky týchto polodrahokamov: granát, karneol, citrín, olivín, akvamarín, sodalit a ametyst. Každý z nich pôsobí na jednu čakru – energetické centrum a pomáha tak harmonizovať celého človeka. Priemer 4 cm, s úchytom 5 cm. Materiál obecný kov. Posielame bez retiazky.

Kategórií:
Viac info

Náramok – malachit

29,90 

Prekrásny náramok zo 6 mm brúsených guličiek malachitu, je doplnený striebornou guličkou. Pôsobí jednoduchým, elegantným a pritom výrazným dojmom. Malachit je príťažlivý kameň, pomáha prekonávať zábrany, prejavovať emócie, harmonizovať pravú a ľavú mozgovú hemisféru. Viac o jeho vlastnostiach čítajte nižšie.

Kategórií:
Viac info

Náramok – amazonit

14,90 

Náramok z amazonitu je zložený zo 6 mm guličiek, navlečený na pružnej gumičke, priesvitný kameň je krištáľ. Poteší naturálne orientovaných ľudí, ktorí cítia spojenie s prírodou a radi sa s ňou spájajú aj prostredníctvom kameňov. Pokoj, harmónia, vitalita, ale aj ďalšie vlastnosti charakteristické pre tento pôsobivý polodrahokam, sú benefitom, ktorý ocenia jeho nositelia. Viac o vlastnostiach amazonitu čítajte nižšie.

Kategórií:
Viac info

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.